astaş makine tekstil ve konfeksiyon teknolojileri
0 312 231 60 19
KURUMSAL

Firmamız,''ASTAŞ JUKI'' adı altında ANKARA'da 1980 yılından günümüze kadar sanayi tipi ve aile tipi dikiş makinelerinin satışı, yedek parça temini,satış sonrası bakım ve onarımı ile ilgili hizmetleri  sunmaktadır.
 

Dünya devi ''JUKI'' sanayi dikiş makineleri ve aile tipi ''JUKI'' dikiş makinelerinin tüm modelleri firmamızda bulunmaktadır;bunun yanısıra modelhane ve kesimhane makineleri (ASSYST-CAD-CAM Sistemi, pastal serim makineleri, kesim makasları, cutter, hızar, bız vb. tela presleri, Algotex plotter), her türlü special makine, baskı makineleri, ütü sistemleri ile de firma olarak tekstil- konfeksiyon sanayiinde gerekli olan tüm ekipmanların da hizmetini vermekteyiz. (firmamıza ait özel web sitesinden bünyemizdeki tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz).
 

Her türlü makine modeli için bilgi edinme,test ederek satın alma olanağı sunmakla beraber, alanında uzman teknik kadromuzla her türlü teknik desteği, servis ve bakım hizmetlerini de firmamızdan sunmaktayız.

Yeni sitemiz ikinci el dikiş makineleri www.astasikinciel.com yayına girmiştir.2 El dikiş makineleri fiyatları,resimleri ile ilgilendiğiniz herhangi bir makinenin bilgisini bize ulaştırınız.
 

Çağdaş ve modern çalışma anlayışı, teknolojinin size sağlayabileceği tüm imkanları değerlendiren bir yapı ile firmamız her türlü desteğe hazırdır. LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM KURUN....
 

 

       SAYGILARIMLA
       Atilla KÖTEN
       Genel Müdür

Takip Edin

astaş juki singer dikiş makineleri, facebook astaş juki singer dikiş makineleri, twitter

Bize Ulaşın

ASTAŞ END. TEKS. MAK. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres
:
Lale Sok.No:9/21 Sıhhıye /Ankara
Telefon
:
0 312 231 60 19
Faks
:
0 312 231 28 56
E-Mail
:
info@astasmakine.net